Kurumsal

SEKTÖRE İLK ADIMIMIZI 2000 YILINDA BAHÇELİEVLER KOCASİNAN’DA  HAS PINAR YEMEK OLARAK ATTIK. 2015 YILINDA İSE BAHÇELİEVLER KOCASİNAN’DA 600 KİŞİLİK PINAR DÜĞÜN SALONU ‘ NU SİZLERİN HİZMETİNE SUNDUK. SALONUMUZ İSTEĞE BAĞLI 300 KADINLARA, 300 ERKEKLERE GİRİŞLERİYLE BERABER AYRILABİLMEKTEDİR.

TESİSİMİZDE YEMEKLİ YADA KOKTEYLİ, DÜĞÜN, NİŞAN, KINA, SÜNNET, DOĞUM GÜNÜ, ÖZEL TOPLANTI VE SEMİNER GİBİ TÜM ORGANİZASYONLARINIZDA PROFESYONEL EKİBİMİZLE HİZMET SAĞLAMAKTAYIZ.

SALONUMUZ, ZENGİN BİR GÖRSELLİĞE SAHİP OLUP, HAVALANDIRMA VE KLİMA SİSTEMLERİ İLE DONATILMIŞTIR. SAHNE VE SES DÜZENİ KONUSUNDA DA PROFESYONEL EKİPMANLARLA DONATILMIŞ OLAN SALONUMUZ, TÜM BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAYACAK DÜZEYDE BİR KALİTEYE SAHİPTİR.

SADE YA DA GÖSTERİŞLİ, KLASİK YA DA SIRADIŞI, EN GÜZEL, EN ZARİF, EN ŞIK DÜĞÜN & DAVET KINA ORGANİZASYONLARININ VAZGEÇİLMEZ İSMİ PINAR DÜĞÜN DAVET SALONU, GÖRENLERİN BEĞENİP VAZGEÇEMEDİĞİ BİR MEKANDIR.

TECRÜBELİ DÜĞÜN EKİBİMİZ DEĞİŞİK SEÇENEKLER ARASINDAN SİZİN İÇİN EN UYGUN OLANI SEÇMENİZE VE BU SAYEDE SİZİ VE HAYALLERİNİZİ YANSITAN DÜĞÜNÜNÜZÜN UNUTULMAZ OLMASINA YARDIMCI OLUYOR.

HAZIRLIKLARIN BAŞLADIĞI İLK GÜNDEN, O ÖZEL GÜNÜN SONUNA KADAR PINAR DÜĞÜN DAVET SALONU’NUNUN DÜĞÜN EKİBİ SİZE MÜKEMMEL BİR GECE YAŞATMAK ADINA YANINIZDA OLMAYA SÖZ VERİYOR.

İLETİŞİM  

tel: 0(212) 651 27 69 – 0(532) 447 71 13

mail: info@pinardugundavet.com